Jak zyskać 2400 zł na usługi telekomunikacyjne w 4 krokach?

Interesują Cię nasze atrakcyjne usługi telekomunikacyjne? A może fotowoltaika? Promocja Fiberlink to bardzo korzystna oferta dla wszystkich obecnych i przyszłych Klientów naszej firmy. Zobacz, ile możesz zyskać, jeśli zdecydujesz się na połączenie naszych usług. Zyskaj 2400 zł w postaci vouchera. Sprawdź już teraz szczegóły promocji.

Atrakcyjna promocja dla Klientów Fiberlink – zyskaj aż 2400 zł

Specjalnie z myślą o naszych Klientach przygotowaliśmy bardzo korzystną ofertę. Aby z niej skorzystać, wystarczy połączyć ze sobą usługi telekomunikacyjne i fotowoltaikę. Promocja dedykowana jest nie tylko dla nowych Klientów, lecz także dla tych, którzy od dawna są są Abonentami Fiberlink. Już teraz otrzymaj voucher na 2400 zł brutto w czterech prostych krokach.

1. Zamów fotowoltaikę od Fiberlink

Interesuje Cię zakup fotowoltaiki? Świetnie się składa. Niezależnie od tego, czy już korzystasz z naszego internetu, czy chcesz jednocześnie zdecydować się na instalację fotowoltaiczną i inne nasze usługi telekomunikacyjne – już teraz możesz zamówić bezpłatny, niezobowiązujący audyt, dzięki któremu zweryfikujesz swoje zapotrzebowanie energetyczne, a nasi specjaliści dopasują odpowiednią dla Ciebie moc instalacji.

2. Otrzymaj voucher o wartości 2400 zł

Jeśli zdecydujesz się na zakup fotowoltaiki od Fiberlink, zyskasz także rabat w wysokości 2400 zł do wykorzystania na internet, telewizję i telefonię stacjonarną. Otrzymasz go w postaci vouchera z unikalnym kodem promocyjnym, uprawniającym do wykorzystania całej kwoty na usługi telekomunikacyjne. Za pomocą vouchera będziesz mógł pokryć opłaty dotyczące podstawowego abonamentu miesięcznego (bez usług dodatkowych). Należy pamiętać, że zawarte w voucherze środki nie mogą zostać wypłacone i spożytkowane na żaden inny cel. Co więcej, vouchera nie można również zakupić za gotówkę – nie jest to zwykła karta podarunkowa, a profit wynikający z uczestnictwa w promocji Fiberlink.

3. Montaż wybranych usług

Po uzgodnieniu wszelkich szczegółów, zawarciu odpowiednich umów, ustalimy dogodny dla Ciebie termin instalacji wybranych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby czas oczekiwania był możliwie jak najkrótszy.

4. Naliczenie rabatu

Po dopełnieniu wszystkich formalności po instalacji, Twój voucher na usługi telekomunikacyjne zostanie aktywowany. W zależności od wybranego zakresu pakietów telekomunikacyjnych, będziesz mógł cieszyć się darmowymi usługami nawet przez 24 miesiące!

Fiberlink – atrakcyjne oferty dla nowych i stałych Klientów

Zastanawiasz się, co to są usługi telekomunikacyjne, które możesz wybrać w Fiberlink? Proponujemy wysokiej jakości pakiety obejmujące telewizję światłowodową, telefonię stacjonarną, a także internet światłowodowy i radiowy. Przygotowaliśmy świetne oferty nawet dla najbardziej wymagających odbiorców.

Fiberlink to jednak nie tylko telekomunikacja. Stawiamy na ekologiczne i przyszłościowe rozwiązania, takie jak fotowoltaika. Proponujemy ponadto bardzo atrakcyjne finansowanie fotowoltaiki dla Klientów indywidualnych i firm. Nasi konsultanci wspierają także Klientów w pozyskiwaniu dofinansowania do fotowoltaiki m.in. dopełniając wszystkich formalności w ramach zgłoszenia do programu Mój Prąd 4.0, w którym można uzyskać nawet 6 000 zł dofinansowania na instalację fotowoltaiczną. Jeśli chcesz postawić na bezemisyjną produkcję energii elektrycznej w swojej nieruchomości w atrakcyjnej cenie, zapoznaj się z naszą ofertą.

Masz pytania? Napisz do nas