TOP 4 aplikacje na Smart TV, które warto mieć

Współcześnie produkowane telewizory posiadają wiele ułatwiających życie funkcji. Jedną z tych najważniejszych jest bez wątpienia Smart TV, dzięki której użytkownik może m.in. przeglądać internet oraz korzystać z ogromnej liczby aplikacji. I to właśnie na tych ostatnich warto skupić się szczególnie, ponieważ stanowią one niemal nieograniczone źródło rozrywki. Oto 4 przydatne aplikacje Smart TV, które warto zainstalować!

1.  YouTube

To aplikacja na telewizor, której nie trzeba specjalnie rekomendować. Serwis YouTube posiada ponad 2,5 miliarda użytkowników, a dziennie publikowane są w nim miliony filmów o różnej tematyce. Szukasz przepisu kulinarnego? Chcesz obejrzeć skrót meczu albo teledysk ulubionego zespołu? A może masz swojego ulubionego vlogera? Niezależnie od indywidualnych preferencji znajdziesz tu coś dla siebie, a wszelkie materiały będziesz mógł oglądać bardzo komfortowo – na dużym telewizorze i z wygodnej kanapy!

YouTube to darmowa aplikacja do Smart TV, a jedyny problem mogą stanowić reklamy. Pozbędziesz się ich, wykupując subskrypcję Premium.

2.  Spotify

Jeżeli należysz do miłośników muzyki, powinieneś obowiązkowo zainstalować aplikację Spotify. To najbardziej popularny serwis, na którym znajdziesz swoich ulubionych wykonawców – również tych mniej znanych. Atrakcyjny interfejs, szybki dostęp do pojedynczych utworów albo całych albumów oraz prosta obsługa sprawiają, że to aplikacja, którą warto sprawdzić.

Materiały na Spotify są dostępne bezpłatnie, jednak znajdują się w nich reklamy. Dlatego chcąc cieszyć się maksymalnym komfortem, warto wykupić usługę Premium.

3.  Twitch

Platformy Twich nie trzeba chyba przedstawiać miłośnikom gier. Nie wszyscy jednak wiedzą, że jest ona dostępna również w formie aplikacji do Smart TV. Dzięki temu możesz na dużym ekranie cieszyć się gamingowymi streamami, turniejami e-sportowymi czy wieloma innymi materiałami, jakie są tu dostępne.

Twich jest oczywiście darmowy, a jego działanie na telewizorze jest płynne i nie odbiega od tego, co znamy z komputerów czy smartfonów.

4.  ESET Smart TV Security

Na koniec pozostawiliśmy coś, co pozwoli Ci cieszyć się większym bezpieczeństwem podczas korzystania ze Smart TV. To narzędzie wykrywające złośliwe oprogramowanie i chroniące przed wirusami w internecie, które – z czego wielu z nas nie zdaje sobie sprawy – mogą zainfekować także telewizor. Aplikacja jest bezpłatna przez 30 dni i warto ją przetestować!

Wymienione wyżej aplikacje Smart TV to absolutny „must have” dla wszystkich posiadaczy nowoczesnych telewizorów. Wraz z rozbudowanym pakietem kanałów, który znajdziesz w ofercie Fiberlink, będą stanowić dla Ciebie nieocenione źródło rozrywki!

TOYA GO

Korzystasz z internetu od Fiberlink? W takim razie ostatnia pozycja na naszej liście powinna Cię szczególnie zainteresować! TOYA GO to wprawdzie aplikacja na komputery, tablety i smartfony, ale zadziała przez przeglądarkę także w nowoczesnych Smart TV! Dzięki TOYA GO nasi abonenci zyskują bezpłatny dostęp do 24 kanałów telewizyjnych – nawet jeżeli nie posiadają u nas pakietu TV. Co więcej, mogą oni korzystać z wielu stacji radiowych, serwisu VOD, a nawet kamer internetowych czy karaoke. To prawdziwy multimedialny kombajn, który zapewni Ci mnóstwo rozrywki!

Masz pytania? Napisz do nas